Nejnovější nahrávky.

Vážení a milí fanoušci a kamarádi, jak jste jistě zaznamenali, Boron v současné době nekoncertuje. To ovšem neznamená, že se u nás nic neděje! Kuba pilně nahrává za pomoci nového softwaru a výsledky můžete ochutnat tady a teď !
Do nového roku 2017 přejeme všem našim příznivcům hodně zdraví a samozřejmě i štěstí!

Novinky (2016)

Bez lidí:                  

Čas je před náma: 

Čekám:                   

Daleko:                   

Nejblíž:                   

Neprozradím:        

Novinky (07/2015)

Tak a je to tady ! Konečně vám můžeme představit naše nové album NEBOJÍME SE BOLESTI. Určitě je vám všem jasné, na koho se svojí hudbou obracíme a co jsme vám chtěli sdělit. Pokud máte zájem o CD i s bookletem, napište nám, rádi vám ho pošleme !
 

Všude jsem byl:  

Menšina:             

Miláček :              

Nic nečekám:      

Revoluce:           

Připravujeme...

...novou desku !! Měla už být na světě dávno, ale pořád jsem nebyl spokojený, pořád jsem přesně nevěděl, o čem budu zpívat. Hudba, ta se skládá dobře, přichází ke mně sama, ale napsat text tak,aby lidem opravdu něco řekl, aby to nebyla jen hromádka prázdných slov, které se náhodou rýmují, to už není tak jednoduché. Ale teď  přišel ten správný čas a já vím, o čem moje písničky budou.
 
 

Všude jsem byl (MP3):  

Vzkaz všem kapelám

Často teď slýchám od kapel názory, že lidi jsou hluchá telata, že je zajímá jen kravál a chlast, a že tedy nemá cenu se s nimi otravovat.
Proto teď píšu pro lidi a kapely tento vzkaz :
Ano, poslední dobou si lidi na koncertech moc nepochutnají. Nemluvím o zvuku, to je jiný problém.Mluvím o tom, že v šatnách slyším muzikanty, jak si stěžují na lidi, že se neumí bavit, že to stojí za...atd. Tak co s tím ?
Takže apeluji na kapely, aby, za prvé, zpívaly méně sprostě, aby se snažily návštěvníky koncertů oslovit jinak. Lidé se tam přece přišli bavit a zažít něco hezkého. A za druhé, věnujte velkou pozornost svým nástrojům! Přátelé, bez cvičení to opravdu nejde.
Já osobně cítím velkou zodpovědnost, kdykoliv přijedu někam hrát. Chci, aby výkon naší kapely byl prostě perfektní. Jedině tak lidé, kteří na nás přijdou, mohou s námi zažít něco pěkného. Každá hudba je jako modlitba, je to sdělení. Snažte se o to, aby to lidi uměli rozpoznat a pochopit. Lidi nám za to stojí!

Nové album

Boron připravuje novou desku! Jako "ochutnávku " vám nabízíme konečnou verzi písně TATÍNEK, která se lidem velmi líbí, takže ji často hrajeme na našich koncertech. Dlouho jsme se potýkali s technikou a hledali jsme ten správný zvuk pro naše nové album, ale myslíme si, že jsme nakonec našli cestu, která se nám líbí a rádi po ní půjdeme dál

Tatínek (MP3):