Alfa Sokolov

Dík všem vám, kteří jste si nás přišli poslechnout 29.11. do kinokavárny Alfa v Sokolově. Doufáme, že se vám náš koncert líbil a užili jste si ho stejně jako my.

Koncerty podzim - zima 2014

8. 10. Beroun
Včerejší koncert se líbil nám i našim fanouškům, myslím, že jsme si to všichni docela užili. A ani jsme si nevšimli, že už je to deset let, kdy jsme naposledy v Berouně hráli. Takže se všem tamním fanouškům omlouváme a slibujeme, že si příští rok u vás zase rádi zahrajeme.
 
18. 10. Jaroměř, klub Bastion No.35
           Boron a Infernal Heretic
 
25. 10. Valašské Meziříčí, klub M- klub
           Boron a Irokez
           Vstupenky v předprodeji 80.- Kč
 
29. 11. Sokolov, kino Alfa
 
 
 

Koncerty jaro - léto 2014

 
 15.3. Třebíč -  klub Béčko, od 20.00 !
 
Ahoj všem, kteří jste se včera večer na nás přišli do Béčka podívat ! Přestože vás nebylo moc, setkali jsme se u vás se známými tvářemi a bylo to fajn. Doufáme, že až přijedeme příště, bude to stejně příjemné setkání jako včera.
 
11. 4. Úničov -  klub Na čtverce
 
26. 4. Praha -  klub Nádražka
 
17. 5. Kraslice
 
Zdravíme všechny,kteří si nás přiišli poslechnout i v dešti. Moc si toho vážíme! Ale nejvíc se nám líbilo to, že jste se dokonce stali i součástí našeho vystoupení. Na světě jsou věci,kterých se nemůžeme dotknout, které nemůžeme ani pojmenovat, ale všichni cítíme, že JE TO TAM !
 
P1040705P1040712
 
12. 7. Hejtmánkovice u Broumova
 
15.8. - 17.8. je tady opět TRUTNOV !!! Den, kdy budeme vystupovat ještě upřesníme.
 
 
13. 9. Třinec -  klub Baroko
 

Praha 8.12.2012 Gloom - křest desky

Byla to dobrá akce, ale asi už je v dnešní době  pro hodně lidí stokorunové vstupné hodně drahé. V klubu Exitus jsem hrál poprvé a musím říct, že jeho jméno je výstižné, protože jsem málem umřel, než jsme snesli aparaturu do hlubokého podzemí. Chvílemi jsem čekal, že narazíme na lávu nebo že kousek ode mne vykoukne klokan.
Jinak je to hezký klub a i PA je slušné.
Ale prosím všechny kapely, které chtějí hrát pro lidi : sežeňte nebo zaplaťte si dobrého zvukaře. Když vás zvučí člověk, který vás nezná, je to katastrofa !

Mohelnice 29.9.2012

Zdá se mi, že poslední dobou jsou všechny koncerty příliš daleko od mého bydliště. Jet takovou dálku (450 km),kvůli jenomu koncertu už dělat nechceme,ale budeme muset vymyslet nějakou šňůru.
Lidi v Mohelnici byli super a určitě se tam znovu zastavíme, vezmeme s sebou nějakou tvrdou partu jako předkapelu a uděláme koncert ve vlastní režii.
Poznámka na okraj :ty stoly pod jevištěm, které si tam postavil místní zvukař mi stále leží v žaludku.Vadilo mi, že jsou lidi tak daleko ode mne. Byli jsme tam přece kvůli vám, byl to váš koncert, ne ?

Trutnov 2012

Děkujeme vám všem, že jste tak časně ráno vstali a přišli nás podpořit.
Cítím, ale, že je NĚCO ve vzduchu, mluví se o tom, že " Bojiště " končí a festival se bude muset přesunout jinam.Pokud k tomu opravdu dojde, bude to velká křivda, protože v tomto areálu vždy plně fungovalo zázemí pro kapely i návštěvníky, pořadatelé  zvládali svoji práci vemi dobře a my jsme se v Trutnově cítili skoro jak doma.
Bohužel, peníze mají velikou moc a sílu. Najít novou lokaliu bude asi problém, takže CO TAKHLE PUTOVNÍ FESTIVAL ?
Je přece moc hezké, když se přes všechny překážy a problémy lidi sejdou !

Ohlédnutí za Nádražkou

Děkujeme všem, kteří přišli! Koncert se se povedl, všichni jsme byli ve správný čas na správném místě. Do Nádražky jezdíme rádi, má totiž své kouzlo, které způsobí to, že se tam lidi hezky baví, dobře se tam cítí a jsou v pohodě. Takových míst, bohužel, dnes už moc není.  Zkrátka to tam seplo tak, jak mělo! Dík!!!

Číst dál: Ohlédnutí za Nádražkou

Pardubice, 29.10.2011

29.11.2011 se v Pardubicích konal hudební festival "Legendy českého rocku".

Poděkování patří především pořadatelům, kteří i v této složité době  odvedli velmi dobrou práci a dokázali celou akci perfektně zorganizovat. Díky všem, kteří se na celé akci podíleli, a také všem, kteří se na nás přišli podívat.

Číst dál: Pardubice, 29.10.2011

Trutnov 2011

Trutnov 2011

Děkujeme všem, kdo s námi v neděli ráno vstali! Přišlo vás mnoho a bylo to fajn.

Trutnov 2011

Thanks to everyone who could get up to see us! There were crowds of people and it was just fine.